Projekta Nr. 23-00-F043.0442-000001. Seko līdzi projekta video, mēs ceļosim no Igaunijas līdz Lietuvai pa Baltijas jūras piekrasti, šeitpat Latvijā. Latvijas jūras piekraste sākās pie biedrības Biedrība “Jūrkante” Ainažos, ar ko tad ari iesākam stāstu par piekrasti , un ko darīt piekrastē, un ļoti labi to ari stāsta Toms un Ance, kāpēc jaunieši no Rīgas nāk dzīvot uz mazo piekrastes pilsētiņu un uzsāk šeit savu uzņēmējdarbību.

Piekrastē tagad kļūst mazāk zvejnieku, bet attīstās piekrastes tūrisms. Tiek marķēti velo maršruti, gājēju maršruti, kas piesaista ar vien vairāk cilvēku, kam tad ari nepieciešamas naktsmītnes, skaiti un interesanti apskates un izklaides objekti , ka ari kur paēst un baudīt jūru, atpūsties!

Biedrība Jūrkante lepojas ar skaisto piekrasti 63 kilometru garuma, kur ir ko redzēt un baudīt, lepojas ar Ainažu jūrskolas muzeju, ar ostu Kuivižos, kas vairāk nodota burātāju pārziņā un skaisto Salacgrīvas ostu ar jauno skaisto ostas ēku Bura, kurā mīt ostas pārvalde un jaunie airētāji un burātāji , kā ari ar promenādi gar Salacu. Lepojamies ar akmeņaino Vidzemes jūrmalu un skaistajām Veczemju klintīm. Ļoti liels atpūtnieku pieplūdums vasarā mums ir tieši Tūja un Varzu pludmale. Un lai atpūtniekiem būtu pieejama mūsu skaitā piekraste biedrība atbalsta infrastruktūras sakārtošanu piekrastē izbūvējot stāvlaukumus, atpūtas vietas, ka ari pievedcelus.

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content