Pieredzes apmaiņas brauciens uz VRG “Ziemeļkurzemes biznesa asosiācijas” teritoriju

Vakar Liepājas rajona partnerība kopā ar zivsaimniecības pārstāvjiem devās pieredzes apmaiņas braucienā uz vietējās rīcības grupas “Ziemeļkurzemes biznesa asosiācijas” teritoriju.

Šī brauciena mērķis ir izzināt kādas iespējas ir zvejniekiem, gūt jaunas zināšanas un prasmes, apskatīt tūrisma pakalpojumus piekrastē:

  • pirmā tikšanās “Pie Andra Pitragā”. Saimnieks zivis kūpina jau vairāk kā 30 gadus un kūpināšanu veic pēc senām Lībiešu krasta kūpināšanas tradīcijām;
  • otrā tikšanās brīvdienu mājas “Ūši”. ”Ūši” ir uzcelti ar LEADER projekta atbalstu;
  • Lībiešu saieta nama apskate. Saieta nams ir izveidots ar trīs nozīmīgu Eiropas fondu finansējumu un pašvaldības līdzdalību;
  • Ventspils alus darītavas “COURLANDER” apskate. Zivju delikatešu tirdzniecības vietas izveide tapusi ar EZJF fondu atbalstu.

Paldies visiem sastaptajiem aktīvajiem uzņēmējiem par sagaidīšanu un dalīšanos pieredzē!

Pieredzes apmaiņas braucienu atbalsta Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds, projektā “Piekraste. Zivsaimniecība. Iespējas.” Projekta Nr. 23-00-F043.0442-000001.

 

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content