Biedrības “Liepājas rajona partnerība” starpteritoriālais sadarbības projekts.

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” ir projekta vadošais partneris Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumā “Sadarbības pasākumi” projektā “PIEKRASTE. ZIVSAIMNIECĪBA. IESPĒJAS.”

Projekta īstenošanā ir iesaistītas Baltijas jūras Latvijas piekrastes vietējās rīcības grupas (VRG): “Liepājas rajona partnerība” – projekta vadošais partneris, “Partnerība laukiem un jūrai”, “Jūrkante”, “Jūras zeme”, “Talsu partnerība”, “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija”.

Projekta mērķis: Veicināt sadarbību starp piekrastes zivsaimniecībā nodarbinātajiem un sniegt sabiedrībai informāciju par iespējām Baltijas jūras Latvijas piekrastē.

Projektā plānotās aktivitātes: Plānots turpināt tradīciju kopā ar aktieri Kasparu Godu, kopīgi veidot video sižetus un publicēt tos sociālajos tīklos. Piekraste tiks apskatīta visā tās garumā izzinošā un interesantā veidā. Projekta laikā tiks publicēti seši video no Igaunijas–Latvijas līdz Latvijas–Lietuvas piekrastei, šajos video varēs iepazīt piekrastes kontrastus, gan arī to, kādas iespējas ir vietējiem iedzīvotāji un tūristiem.
Zivsaimniecības uzņēmēji dosies pieredzes apmaiņā pie kolēģiem visā piekrastē, lai izzinātu, kādas iespējas ir zvejniekiem gūt jaunas zināšanas un prasmes, apskatīs tūrisma pakalpojuma sniegšanu piekrastē.

Projekta laikā tiks organizēti divi pasākumi, kuru mērķis ir veicināt zivsaimnieku sadarbību un jaunu prasmju nodošanu. Mērķauditorija pasākumos būs gan vietējie zivsaimnieki, zivsaimniecības nozares pārstāvji no visām vietējām rīcības grupām, vietējie iedzīvotāji un tūristi. Tiks organizēti divi plašāki pasākumi – vien no tiem notiks “Partnerība Laukiem un Jūrai” teritorijā (Bigauņciems–Bērzciems) ar nosaukumu “Piekraste ar rītdienu”, kurš notiks Engures ostā, otrs – Liepājā, ko organizēs biedrība “Liepājas rajona partnerība” ar nosaukumu “Plekste – rudens karaliene”.

Projekta kopējās izmaksas: 49.999 €

Projektu “PIEKRASTE. ZIVSAIMNIECĪBA. IESPĒJAS.” līdzfinansē Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds.

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content