“Audz’s Kurzemē!” otrais pieredzes brauciens – kopā ar biedrību “Darīsim paši!”  devāmies garšu medībās biedrības  “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” teritorijā.
Klausījāmies pieredzes stāstus, baudījām maizes dažādās garšas nianses, iepazinām rožu burvību un vietējo alu.

Paldies par uzņemšanu un sagaidīšanu kefejnīcai “Pasiekstes Vējdzirnavas”, SIA “Tārgalīte” – galvenā nodarbošanās šķirnes liellopu audzēšana, tirdzniecība, vaislas materiāls. Augkopība un tehniskās kultūras, graudi, rapsis. Piena ražošana un tirdzniecība.

Cīrulīšu maize ir roku darbs, Egona Gūtmaņa pašcepta, ar malku kurināmā krāsnī saldskābmaize, rupjmaize lielos un mazos kukuļos, rupjmaize ar kaņepju sēklām, saldskābmaize ar rozīnēm, diedzētu rudzu graudu maize, diedzētu rudzu graudu maize ar rozīnēm, maize no kaņepju miltiem.

Natālijas Rožu audzētavas attīstība aizsākās 2008.gadā. Šobrīd stādaudzētavā piedāvā plašu sortimentu dārza rožu šķirņu, kā arī augststumbru rozes un vasaras puķes.

“Liepājas rajona partnerība” piedalās sadarbības projektā “Audz`s Kurzemē!” projekta nr. 23-00-A019332-000001. Šī projekta vadošais partneris ir Kuldīgas biedrība “Darīsim paši!”, sadarbības partneris biedrība “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija”.

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content