6. janvāris, 2022 – ELFLA uzņēmējdarbības projekti

Aktīvās atpūtas parka “Godiņu Piedzīvojumu Platforma”

Projekta pamata mērķis ir aktīvās atpūtas parka “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” izveide.

Mērķis ir projekta ietvaros plašāk attīstīt lauku tūrisma iespējas Pāvilostas novadā. Proti, rast iespēju iegādāties atsevišķas lietas, lai spētu cilvēkiem piedāvāt plašākas aktīvās atpūtas un kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Kopumā “Godiņu Piedzīvojumu Platformas” mērķis ir izveidot, radīt dabai un cilvēkam draudzīgu vidi, kurā piedāvāt iespēju bērniem, ģimenēm ar bērniem, pieaugušajiem pavadīt kopīgu kvalitatīvu un aktīvu brīvo laiku, paplašināt savu redzesloku, iegūt jaunas prasmes un iemaņas dažādās jomās, iegūt jaunus draugus, veidot jaunus sociālos kontaktus.

“Godiņu Piedzīvojumu Platforma” projekta ietvaros vēlas piedāvāt cilvēkiem iespēju kļūt aktīvākiem, dodoties pārgājienos, velo izbraucienos, nūjojot, nakšņojot pie dabas teltīs, baudot uz ugunskura gatavotu ēdienu, iepazīties ar koka flautas vai kokles mūziku, izgatavot pašam savu koka flautu u.c. aktivitātes.

Palīdzēt cilvēkiem rast laiku apstāties, ielūkoties sevī un apkārtējos, gūt pozitīvas emocijas un labsajūtu, veidot veselīgākas savstarpējās attiecības, caur to veidojot veselīgāku sabiedrību kopumā.

Par projektu

Kontaktpersona: Ginta Godiņa
Kontakttālrunis: 29706803
E-pasta adrese: godinuplatforma@gmail.com
Adrese: Mazkalēji, Kapsēde, Medzes pag., Dienvidkurzemes nov., p.n. Medze, LV-3461
Projekta nosaukums: Aktīvās atpūtas parka “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” izveide
Projekta numurs: 20-02-AL13-A019.2103-000004
Publiskais finansējums: 12728.54 EUR

Atrašanās vieta

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content