Uzņēmuma SIA “Marlin-11” izveidots 2011. gadā un tā galvenā nodarbošanās joma ir jūras zvejniecība Baltijas jūras piekrastes ūdeņos. Ņemot vērā ik pa laikam ieviestos ierobežojumus un, lai palielinātu vērtību nozvejotai zivij un dažādotu uzņēmuma darbību, uzņēmums īstenoja projektu “Vēsturiska zvejas kuģa pielāgošana tūrisma pakalpojuma sniegšanai”.

Projekts tiek īstenots uz Norvēģijas vēsturiskā zvejas kuģa “Ornfloy” un tā ietvaros ir iegādāts kuģa papildaprīkojums, ūdens un kanalizācijas sistēmas pamatlīdzekļi, gultas vietas un koka lete, mēbeļu komplekts, virtuves aprīkojums un piederumu komplekts, glābšanas plosti, vestes un pufi. Katrs minētais ieguldījums papildina viens otru un veicina uzņēmuma iespēju klientiem piedāvāt pilnvērtīgus un kvalitatīvus ēdināšanas pakalpojumus, rīkot izbraucienus jūrā ar zvejas pasākumu un zivju pusdienām uz klāja, kā arī piedāvāt viesu izmitināšanu uz kuģa.

Projekts īstenots Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) atklāta projektu iesniegumu konkursa programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.–2020. gadam pasākuma “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” rīcības “Atbalsts zivsaimniecības nozares attīstībai un uzņēmējdarbības dažādošanai piekrastē” ietvaros, pateicoties vietējas rīcības grupas “Biedrība “Liepājas rajona partnerība””, Lauku atbalsta dienesta un Attīstības finanšu institūcijas ALTUM atbalstam.

Par projektu

Kontaktpersonas: Jānis Freimanis
Kontakttālruņi: 26306130
Projekta īstenošanas vieta: Liepāja
Projekta nosaukums: Vēsturiska zvejas kuģa pielāgošana tūrisma pakalpojuma sniegšanai
Projekta numurs: 21-02-FL03-F043.0205-000013
Publiskais finansējums: 23865.52 EUR

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content