1. marts, 2023 – Semināri un pasākumi

Seminārs “Laika plānošanas metodes un digitālie rīki laika plānošanai”

Liepājas rajona partnerība aicina pieteikties semināram Dienvidkurzemes novada un Liepājas pilsētas iedzīvotājiem – biedrību pārstāvjiem projektu īstenotājiem, uzņēmējiem.

Seminārs notiks 17. martā no pulksten 15.00 līdz 17.00, Zoom platformā. Dalība seminārā ir bezmaksas, vietu skaits ir ierobežots!

Semināru “Laika plānošanas metodes un digitālie rīki laika plānošanai” vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem.

Semināra mērķis: iepazīstinātu ar populārākajām laika plānošanas metodēm un digitālajiem rīkiem ikdienas darbu plānošanai. Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar dažādām metodēm:

  • Eizenhauera matrica;
  • 1-2-3 metode;
  • 90/90/1 metode;
  • Pareto metodis;
  • dzīves līdzsvara aplis.

Būs iespēja iepazīties ar populārākajiem laika zagļiem, kā arī dažādiem digitālajiem rīkiem sava un komandas darba organizēšanai, piemēram, platformām Trello, Asana, Clickup, u.c.

Reģistrācijas anketa ir atrodama te forms.gle.

Dienu pirms semināra Jums tiks nosūtīts piekļuves links zoom platformai!

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content