25. novembris, 2020 – Semināri un pasākumi

Konference “Zivsaimniecības jaunie izaicinājumi un iespējas”

Šā gada 27. novembrī aicinām ikvienu interesentu piedalīties konferencē “Zivsaimniecības jaunie izaicinājumi un iespējas”, kas norisināsies tiešsaistē no plkst. 10.00 vietnē www.zivjutikls.lv un būs skatāma arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) facebook profilā.

Ievadvārdus konferencē sacīs zemkopības ministrs Kaspars Gerhards. Nozares attīstības tendences un Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda sniegtās iespējas analizēs Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta direktors Normunds Riekstiņš. Par Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalsts pēc 2021. gada informēs ZM Zivsaimniecības departamenta Zivsaimniecības atbalsta nodaļas vadītāja Edīte Kubliņa.

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “BIOR” informēs par Aizsardzības un apsaimniekošanas plānu roņiem Latvijas ūdeņos Baltijas jūrā un Rīgas līcī. Par COVID-19 ietekmi uz zivju tirdzniecību ar uzsvaru uz Eiropu pastāstīs Eurofish direktore Aina Afanasjeva.

LLKC pastāstīs par aktualitātēm zivsaimniecībā un www.novadagarsa.lv sniegtajām iespējām zivsaimniecības uzņēmumiem.

Plašāka informācija: Kristaps Gramanis, Zivsaimniecības sadarbības tīkla sekretariāta projektu vadītājs, tālrunis – 28304909.

 

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content