Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas rajona partnerība kopā ar aktīvākajām Dienvidkurzemes biedrībām apmeklēja 6. Latvijas Lauku kopienu parlamentu Ērgļos.

Šis ir pasākums, kurā satiekas gan aktīvie Latvijas lauku iedzīvotāji,viedo ciemu pārstāvji, biedrības, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, ministri un domās arī prezidents, arī viesi no citām valstīm, tai skaitā, Čehijas Reģionālās ministrijas ministra vietnieks Radim Sršeñ, kurš pozitīvi pārsteidza ar savu skaidro skatījumu un Čehijas pieredzi lauku teritoriju attīstīšanā un finansējuma apgūšanā.

Trīs dienu garumā parlamenta dalībnieki no visas Latvijas diskutēja un strādāja darba grupās visdažādākajās jomās,lai galā rezultātā taptu rezolūcija ar uzdevumiem un mērķiem turpmākajam darbam lauku kopienu aktivizēšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Pozitīvs pārsteigums bija satikt šeit Ērgļos arī Dienvidkurzemes novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Aivaru Priedolu, kurš šeit bija viens no retajiem pašvaldību vadītājiem. Ar tik gudriem, drosmīgiem un aktīviem iedzīvotājiem un atvērtu, ieinteresētu pašvaldības vadītāju mums ir visas iespējas kļūt par #viedo novadu!

Paldies Latvijas Lauku foruma komandai par milzīgo darbu un visiem iesaistītajiem parlamentāriešiem par iespēju satikties, klausīties, piedalīties, mācīties, iedvesmoties, kopā radīt idejas un plānus vēl labākai rītdienai, vēl izglītotākai un gudrākai sabiedrībai.

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content