Vaiņodes novada pasākumi 1. septembrī

Dienas progamma

09.00–12.00 – radošās aktivitātes atvērto durvju dienu ietvaros Vaiņodes parkā, Raiņa ielā 4 un atvērto projektu apmeklēšana.
Biedrības Vaiņodes novada iniciatīvas grupas telpās izstāde “Uzsākot jauno mācību gadu!”, biedrības pagalmā vietējo ražotāju tirdziņš un garšaugu degustācija.
12.00 – biedrības Volzbahs projekta “Volzbaha kalna labiekārtošana” atklāšanas pasākums.
12.00 – daudzfunkcionālajā sporta laukumā sāksies  4. posma Vaiņodes čempionātā ielu futbolā spēles.

Apskatei atvērti sabiedriskā labuma projekti:

  • “Āra trenažieru iegāde un uzstādīšana Vaiņodē” – 5 dažādi āra trenažieri, kas uzstādīti Vaiņodes parkā liek piestāt un izmēģināt vingrinājumus ne vienam vien vaiņodniekam.
  • “Daudzfunkcionāla sporta laukuma izbūve Vaiņodē” – kopš sporta laukuma izbūves vaiņodnieki savu sporta dzīvi vairs bez tā nevar iztēloties. Šī ir apmeklēta vieta visu cauru gadu- ziemā tiek ierīkota slidotava, vasarā notiek treniņi un sacensības futbolā, florbolā, basketbolā.
  • “Rotaļu laukuma būvniecība Vaiņodē”- rotaļu laukums uzbūvēts 2017. gadā, un tas ir lielākais šāda veida rotaļu laukums Vaiņodes novadā. Ļoti iecienīts novada bērnu vidū.
  • “Volzbaha kalna labiekārtošana” – Volzbaha grava kļuvusi saviem apmeklētājiem vēl pievilcīgāka- jaunizbūvētās kāpnes ar atpūtas laukumiņiem aicina uz aktīvu atpūtu un pievilcīgas ainavas baudīšanu.

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content