Rucavas novada pasākumi visas dienas garumā

Ja vēlies labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai vienatnē, gribi atpūsties, baudīt jūru, upi, ezeru, sauļoties, peldēties, makšķerēt, sajust neskartas dabas vērtības, īstas putnu dziesmas, tradīciju bagātību, dziedāt kopā ar teicējiem un dziedātājām, saņemt pozitīvu enerģiju, tad Rucava ir pareizā izvēle! – Tā vēsta www.rucava.lv.

Dienas progamma
12.00–15.00 – Bērnu rīts PII Zvaniņš rotaļu laukumā ar viesiem no Liepājas leļļu teātra un citiem pārsteigumiem.
13.00–16.00 –radošās aktivitātes atvērto durvju dienu ietvaros Rucavas estrādē un atvērto projektu apmeklēšana.
16.00–18.00 – Papē pie Fišerijas, projekta ietvaros tapušās kūpinātavas, būs iespēja cienāties ar kūpinātām zivīm, piedalīties zivju degustācijā un apgūt kūpināšanas knifiņus. Pieaicinātais pavārs stāstīs un rādīs zivju pielietošanas veidus ēdienu gatavošanā.
19.00–04.00 (nākamajā rītā) – Papē „Senās uguns nakts Ķoņu ciemā” ar Papes Ķoņu lāpu gājienu, uguns lokiem pludmalē, koncertu un ballīti.

Rucavas novadā varēsi apmeklēt atjaunoto Glempingu “Bārtas krasts”, kurš ieguvis pavisam jaunu vizuālo tēlu un Jūs sagaidīs atraktīvi, atvērti saimnieki, kuri iepazīstinās ar projektā tapušo.  Glempings atrodas pašā Bārtas krastā pie tilta.

Rucavas centrā jau ilgāku laiku darbojas Radošā darbnīca “Ligate”. Arī šajā dienā, Līga ar kolēģēm gaidīs Jūs un iepazīstinās ar paveikto.

Jau pavisam netālu no Radošās darbnīcas, ilgus gadus Sandras Aigares vadībā darbojas Rucavas Etnogrāfiskā māja “Zvanītāji”, kuri projektu ietvaros ir atjaunojuši ēku un aprīkojuši virtuvi.

Jau vairāk kā gadu Rucavas bērnus priecē jaunais, mūsdienīgais bērnu rotaļu  laukumu, kurš atrodas PII “Zvaniņš”, kurš arī šajā dienā būs atvērts apmeklētājiem.

Pie estrādes pasākuma laikā Rucavas novada lauku attīstības biedrība prezentēs ābolu sulu spiedi un būs iespēja arī uz vietas baudīt svaigi spiestu ābolu sulu.

Bērnu priekam darbosies piepūšamā atrakcija.

Ja vēlies pasākuma laikā nokūpināt arī savu noķerto zivi, ņem to līdz un kopā ar visiem to varēsi nokūpināt. Pasākumu vadīs un ar zivīm cienās IK Segliņi. Grupām, kuras ieradīsies, vismaz divu dienu iepriekš piesakot, IK Segliņi Jūs nodrošinās ar gardu zivju zupu Papē (grupas var pieteikt Rucavas TIC t.nr. 29134903).

 

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content