Priekules novada pasākumi 1. septembrī

Dienas progamma

10.00–12.00 – radošās aktivitātes atvērto durvju dienu ietvaros Ielu tirdzniecības laukumā, Aizputes ielā 18 un atvērto projektu apmeklēšana.
Pasākuma laikā tiks demonstrētas iegādātās iekārtas no projekta “Sporta rezultātu elektroniskās uzskaites aprīkojuma un metāla gājēju barjeru iegāde” piedaloties aktivitātē: Skrējiens uz laiku “Noskrien savu prieka kilometru”.
Tenisa laukumā varēsi piedalīties aktivitātē “No Priekules līdz Vimbldonai”.

Apskatei atvērti sabiedriskā labuma projekti:

  • “Priekules novada “Ģimeņu dārza” labiekārtošanas 1. Kārta”; dārzam radītas aprises un infrastruktūra ar apgaismojumu, celiņiem un soliņiem, bet pašā centrā karogu mastu aplis. Šajā vietā kokus un krūmus stādīs ne viena vien paaudze un tā būs vieta, kur atgriezties. Dzimtsarakstu nodaļā ir aizsākts reģistrs ar precīzu dalībnieku uzskaiti un iestādīto koku aprakstu.
  • “Publiskās infrastruktūras pilnveidošana Priekules pilsētas potenciāla attīstībai” , labiekārtots ielu tirdzniecības laukums un izbūvēta sabiedriskā tualete. Tagad šajā vietā pašvaldība organizē regulārus lielākus un mazākus tirdziņus, kuros savu produkciju realizēt ir iespējams gan tuvākiem, gan tālākiem ražotājiem un tirgotājiem.
  • “Atklāta tenisa laukuma seguma uzstādīšana (ieklāšana) un tenisa bumbiņu padošanas mašīnas ar bumbiņām iegāde” Priekulē.
  • “Mūzikas dabas taka” Purmsātos. Muižas parka teritorijā izvietoti 5 āra mūzikas instrumentus – varavīksnes sambas, vertikālie zvani, lielā marimba, duo metalafons un spoguļzvani.
    Šie instrumenti ir veidoti no augstvērtīgiem izejmateriāliem, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes skaņu. Taka ir jauns brīvā laika objekts, kas izveidots Purmsātu muižas centrā, pielāgots un pieejams arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
  • “Lai top Gramzdas baznīcas jumts!” Gramzdā. Gramzdas evanģēliski luteriskā draudze uzsākusi kara laikā nopostītās baznīcas atjaunošanu, kur kā viens no galvenajiem darbiem bija baznīcas jumta uzstādīšana. Pasākuma laikā tiks demonstrētas iegādātās iekārtas no projekta “Sporta rezultātu elektroniskās uzskaites aprīkojuma un metāla gājēju barjeru iegāde”.

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content