Pāvilostas novada pasākumi visas dienas garumā 25. augustā

Pāvilostas novads kā nepulēts dzintara gabals guļ Baltijas jūras rietumu krastā. Tā nokrāsās atspīd gan jūras sāļums, gan saules mirdzums un vēju šalkas. Katra dzintara šķautne atklāj sev ko jaunu, interesantu un aizraujošu! – Tā vēsta ieraksts www.pavilosta.lv

Dienas progamma
07.00 – Pāvilostas novadā pasākumi sākas jau plkst. 7.00 ar putnu vērošanu.
13.00 –  Laivošanu pa Sakas upi.
14.00–17.00 – Radošās aktivitātes atvērto durvju dienu ietvaros pie Muzeja. Dzintaru ielā 1 un atvērto projektu apmeklēšana.
14.00 – pavāre Inga Cīrule no restorāna “Kaļķu vārti” gatavos vietējos zivju ēdienus un stāstīts par  zivju veselīgu izmantošanu ēdienkartē.
17:00 – Deju kolektīvu priekšnesumi.
20:00 – Uguns skulptūras dedzināšana pludmalē.
22:00 – Balle Upesmuižas parkā.

Būs iespēja iepazīties ar pašvaldības īstenotajiem sabiedriskā labuma projektiem:

  • “Vides kvalitātes uzlabošana, labiekārtojot Pāvilostas pilsētas pludmales”. Projekta ietvaros ir  veikts  piekrastes labiekārtojums visā Pāvilostas pilsētas teritorijā. Tie ir soliņi laivas formā, pārģērbšanās kabīnes, dēļu klājuma laipas, info stendi, bērnu rotaļu elementi, platforma invalīdu pieejamībai, atjaunots skatu tornis. Projekts atrodas visā Baltijas jūras piekrastes Pāvilostas teritorijā.
  • “Lielgabarīta zvejas ekspozīcijas izveide Pāvilostas novadpētniecības muzejam”. Projekta ietvaros  vecā malkas šķūņa vietā ir uzbūvēta moderna ekspozīcijas ēka “Tīklu māja”, kur atrodas ekspozīcija par Pāvilostas zvejniecības vēsturi. Apmeklējot projektu Jums būs iespēja veikt arī dažus uzdevumus, kuri saistīti ar zvejniecību Pāvilostā. Vai māki sasiet jūrnieka mezglu? Par to varēsi pārliecināties.
  • Pašā ostas teritorijā projekta ietvaros ir izveidota  servisa māja, kur atrodas Jūras rotu darbnīca- veikaliņš.
  • BDR “Mārsils” piedāvās iepazīties ar projektā izgatavotajiem “Alsungas tautastērpiem” un kopā ar dejotājiem nodejot kādu deju.
  • Vai kādreiz ir gadījies sērfot? Kā var iemācīties sērfot, varēsi uzzināt, apmeklējot Pāvilostas Serf klubu. Pārbaudi savu  sērfošanas  prasmi, balansējot  uz līdzsvara  laipas.
  • Aizbraucot līdz Ziemupei, varēsi iepazīties ar Liepājas Neredzīgo biedrības projektu “Dvēseles veldzes dārzs”, kura ietvaros cilvēkiem ar invaliditāti izveidots āra trenažieri, iegādāti ratiņi peldei dīķī, izveidots labirints rehabilitācijai.

Bērnu priekam piepūšamās atrakcijas un putu ballīte!

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content