Durbes novada pasākumi 1. septembrī

Dienas progamma

12.00–15.00 – radošās aktivitātes atvērto durvju dienu ietvaros pie Durbes muzeja, Raiņa iela 17 un atvērto projektu apmeklēšana. Ieplāno radošu un aktīvu dienu Durbes novadā. Vietējo mājražotāju, uzņēmēju tirdziņš, degustācijas.

Apskatei atvērti sabiedriskā labuma projekti:

  • Durbes stadiona labiekārtošana, kurā varēsi piedalīties veiklības uzdevumu izpildē. Projektā tika izveidots skeitparks, tika labiekārtota daļa no sporta stadiona, lai laukumam būtu piekļuve personām ar kustības traucējumiem. Uzstādīti vingrošanas rīki, četri āra trenažieri, no kuriem viens paredzēts personām ar kustības traucējumiem. Durbes stadionā ir pludmales volejbola laukumi, futbola laukums, basketbola laukums, skeitparka laukums, āra trenažieri un vingrošanas rīki.
  • Bērnu rotaļu laukums Dunalkā, kurā uzstādīts komplekss dažāda vecuma grupām.
  • Biedrības “Re,Kā- Lieģi” darbības nodrošināšana, tautas tērpu apskate, pielaikošana.
  • BDR “SK Vecpils” projekts “Vecpils autotrases attīstība”. Projektā izveidota pievilcīga, mūsdienu prasībām aprīkota vide liela mēroga autosporta sacensību rīkošanai. Labiekārtota sacensību trases teritorija, lai sacensību apmeklētāji un sportisti justos ērti visas sacensību dienas garumā.
  • Velomaršruts apkārt Durbes ezeram. Projektā izveidots velomaršruts apkārt Durbes ezeram. Tas ir vietējas nozīmes velomaršruts un Vidzemes Tūrisma asociācija piešķīrusi 586. numuru. Kopējais velomaršruta garums ir 41 km un tas ved pa vietējās nozīmes ceļiem, maršruts dabā tiks marķēts ar norādes zīmēm. Projektā iegādāti 12 velosipēdi, nojume velosipēdu glabāšanai un velosipēdu statīvi. Šajā dienā notiks Velomaršruta atklāšana (uzdevumi ar velosipēdiem pa jauno taku vai līdz ezeram).
  • Apmeklētājiem atvērts Durbes muzejs (Raiņa iela 17).
  • Apmeklētājiem atvērta Durbes ezera istaba (Skolas iela 3).
  • Aktivitātes, uzdevumi skeitparkā (jāierodas ar saviem velosipēdiem, skrituļdēļiem, skituļslidām, skrejriteņiem).
  • Loku šaušana kopā ar klubu “Lindales uguns” (pie pilskalna).

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content