Biedrība “Liepājas rajona partnerība”

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” ir vietējā rīcības grupa Dienvidkurzemes novadā, kura dibināta 2006. gada 19. septembrī, lai veicinātu un atbalstītu sabiedrības iesaistīšanos lauku teritorijas attīstībā, izstrādātu un realizētu stratēģiju ilgtspējīgai attīstībai, izmantojot sabiedrības līdzdalības principus, attīstītu sadarbību ar valsts, pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām, uzņēmumiem un citām institūcijām Latvijā un ārvalstīs, koordinētu un piesaistītu finansiālos, materiālos, intelektuālos un cita veida resursus, pārstāvētu partnerības teritorijas iedzīvotāju intereses nacionālajā un starptautiskajā līmenī.

Biedrība administrē Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) finansējumu, ar kuru atbalstīti gan uzņēmējdarbības, gan sabiedriskā labuma projekti.

Līdz 2021.gada beigām ir izsludinātas 10 EJZF projektu konkursu kārtas un 9 ELFLA projektu konkursu kārtas. Kopumā īstenoti 45 ar zivsaimniecību saistīti projekti, 78 lauku uzņēmēju projekti un 81 sabiedriskā labuma projekts.

Biedrība īstenojusi arī vairākus starptautiskos un starpteritoriālos projektus, piem., “Baltijas jūtas zivju produktu dažādošana un popularizēšana”, “Vides gidi”, “Viedo ciemu attīstība piekrastes teritorijā”.

Biedrības “Liepājas rajona partnerības” pārstāvji (no kreisās puses Santa, Elana, Ints, Liene, Inita un sunīte Mia).

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content