Sākums » Par biedrību » Biedri

Biedri

Liepājas rajona partnerības BIEDRU SARAKSTS uz 2021. gada20. martu. Kopā ir 65 biedri.

Pašvaldības:

  1. Aizputes novada dome – Andris Jankovskis
  2. Durbes novada dome – Signe Rozenšteina
  3. Grobiņas novada dome – Uldis Vārna 
  4. Priekules novada dome- Una Ržepicka
  5. Nīcas novada dome –  Ieva Taurinskaite
  6. Rucavas novada dome – Edgars Bertrams 
  7. Pāvilostas novada pašvaldība – Uldis Kristapsons
  8. Vaiņodes novada dome – Visvaldis Jansons
  9. Liepājas pilsētas dome – Mārtiņš Ābols 

Uzņēmēji:

  1. SIA Jums Garšos (Grobiņa) – Gita Amantova
  2. IK Būverem (Grobiņa) – Dainis Sils
  3. Zvejnieku saimniecība KAIJA (Pāvilosta) – Jānis Pētermanis
  4. SIA Jurata (Nīcas pagasts) – Maija Rubene
  5. SIA Nīcava (Nīcas pagasts) – Dace Maisiņa
  6. SIA Aizputes vīna darītava (Aizpute) – Mārtiņš Sants 
  7. SIA Tūrisma attīstības grupa (Grobiņa) – Uģis Ostelis 
  8. IK Saiva 1 (Liepāja) – Ēvalds Urtāns
  9. SIA Zoovilla (Grobiņas pagasts) – Zane Gusta 
  10. SIA Ervils (Liepāja) – Aigars Laugalis
  11. Zemnieku saimniecība Attes (Rucava) – Inita Ate
  12. SIA Evi&Jo (Durbe) – Evija Kopštāle
  13. Saimnieciskās darbības veicēja Agita Pētersone (Sakas pagasts) 
  14. SIA Majoka (Liepāja) – Vilnis Brikmanis
  15. Ērika Rāvas z/s (Durbes novads) – Ēriks Rāva 
  16. SIA Pro Eko (Kazdanga) – Jānis Rudzroga 
  17. SIA PP Projekts (Grobiņa) – Ilze Kārkliņa 

Biedrības un nodibinājumi:

  1. Biedrība “Ziemupīte” (Vērgales pagasts) – Daiga Kadeģe
  2. Biedrība “Bārtas upes radošā apvienība” (Nīcas pagasts) – Anna Šēfere 
  3. Biedrība “Priekules veloklubs” (Priekule) – Mārtiņš Mikāls
  4. Biedrība “Strops” (Cīravas pagasts) – Baiba Tikuma
  5. Sporta biedrība “Kanu atvars” (Paplaka) _ Guntis Priede
  6. Biedrība “Tūrisma klubs OGA” (Grobiņa) – Raimonds Reinis
  7. Biedrība “Ugunskurs” (Nīcas pagasts) – Sandra Vadone
  8. Nodibinājums “Papes dabas parka fonds” ( Rucava)- Ints Mednis
  9. Dzīvokļu īpašnieku biedrība Priežu 2 (Grobiņa) – Ē.Dzērve
  10. Biedrība “Ciedrs” (Grobiņa) – Sandra Vadone
  11. Sabiedriskā vides pārvalde Durbe (Durbe) – Andrejs Radzevičs
  12. BDR Tev un taviem draugiem (Grobiņa) – Anna Viņķele
  13. Biedrība “Next” (Aizpute) – Vilis Brūveris
  14. Biedrība “Liepājas ezeri” (Liepāja) – Ēvalds Urtāns
  15. Biedrība “Rob Lanka” (Virgas pagasts) – Ruta Balode
  16. Sporta Biedrība “Dunalka” (Dunalka) – Andrejs Radzevičs 
  17. Rucavas novada lauku attīstības biedrība (Rucava) – Juris Krīgens 
  18. Piejūras novadu zvejnieku biedrība (Pāvilosta) – Igors Popkovs
  19. Biedrība “Latvijas Zvejas produktu ražotāju grupa” (Liepāja) – Māris Stankevičs
  20. Biedrība “Kurzemes vietējie produkti” (Aizpute) – Mārtiņš Sants 
  21. Kalētu vietējās iniciatīvas grupa (Kalētu pagasts) – Agrita Driviņa 
  22. Biedrība “Izgaismo ideju” (Aizpute) – Ance Tīmane 
  23.  Vaiņodes novada iniciatīvas grupa (Vaiņode) – Inese Freiberga

Individuālie biedri:

  1. Agris Saule (Medzes pagasts) 
  2. Ināra Svipste (Virgas pagasts) (pilnvarots Aleksejs Kačanovs)
  3. Māris Narvils (Gramzdas pagasts) 
  4. Inga Siliņa (Medzes pagasts) 
  5. Daiga Petrauska (Aizputes pagasts) 
  6. Iveta Šķubure (Kalvenes pagasts)
  7. Anda Veidele (Otaņķu pagasts) 
  8. Anna Viņķele (Grobiņas pilsēta) 
  9. Jura Urstiņa (Grobiņas pagasts) 
  10. Santa Brāle (Dunalkas pagasts) 
  11. Inita Ate (Rucavas pagasts) 
  12. Artis Čanders (Cīravas pagasts)
  13. Ligita Kokaine (Rucavas pagasts) 
  14. Ruta Balode (Virgas pagasts) 
  15. Inguna Tomsone (Liepāja) 
  16. Gunita Laiveniece (Grobiņas pagasts) 
bike seat