10. maijs, 2017 – Aktualitātes

Piedzīvojumu seminārs jauniešiem “Amaze me LEADER” no 13. līdz 20. augustam Somijā

Liepājas rajona partnerība saviem aktīvajiem jauniešiem piedāvā sekojošu iespēju, ko piedāvā Somijas kolēģi. Liepājas rajona partnerība sedz visus izdevumus, t.i. dalības maksu, ceļa izdevumus, apdrošināšanu.

Somijas kolēģi mīļi gaidīs jauniešus (18-29 gadi) no lauku teritorijām piedzīvojumu seminārā “Amaze me LEADER”, kas no 13. līdz 20. augustam notiks Somijas dienvidaustrumos pie Saimā ezera.

Pasākuma mērķis ir iesaistīt jauniešus vietējo rīcības grupu darbā un veidot sadarbības saiknes starp jauniešiem Eiropas lauku teritorijās.Pasākums ir organziēts līdzīgi kā TV šovs “Amazing Race”, kur dalībnieki komandās saņem mašīnu un uzdevumus, kas dienas laikā jāizpilda.Vēlams, ka jaunieši piesakoties sazinās ar savu VRG un piedaloties pārstāv konkrēto VRG.Pasākumu organizē 5 VRG, Somijas Dienvidaustrumu Universitāte un Somijas Lauku tīkls. Dalības maksa ir 100EUR/persona. Transports, ēdināšana un nakšņošana tiks nodrošināta. Ceļa izdevumi uz/no Somijas ir jāsedz pašiem dalībniekiem. Dalībniekiem nepieciešams arī kempinga aprīkojums (guļammaiss, peldlietas utt.), vēlami arī autovadītāja apliecība.

Prasības dalībniekam:

  • jāpārstāv kāda jauniešu organizācija;
  •  ir pieredze vai interese par jauniešu iniciatīvām un projektiem;
  • ir vēlme iesaistīties BDR Liepājas rajona partnerības aktivitātēs un projektos;
  • ir vecumā no 18-29 gadiem;
  • ir no partnerības teritorijas novadiem : Aizputes, Grobiņas, Nīcas, Rucavas, Durbes, Pāvilostas, Priekules, Vaiņodes.
  • spēj sarunāties angliski, sastrādāties komandā, ir vēlme mācīties;
  • vēlama autovadītāja apliecība;

Priekšroka tiks dota Partnerības biedru organizāciju pārstāvjiem vai arī LEADER projektu īstenotājiem.
Kopā no Liepājas partnerības teritorijas varēs piedalīties ne vairāk kā 5 dalībnieki un ne vairāk kā 1 dalībniekieks no jauniešu biedrības.

Pieteikšanās:
Lai pieteiktos, līdz 19. maijam uz e-pastu – info@lrpartneriba.lv atsūti īsu motivācijas vēstuli un savu CV.

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content