Pateicoties LEADER fonda līdzfinansējumam ir tapusi unikāla atpūtas vieta “West House” Dienvidkurzemes novadā, Bernātos.

Projekts tika pabeigts 2023. gada vasarā, kura ietvaros tika uzbūvēta dizaina brīvdienu māja, kura piesaista ar savu atšķirīgo dizainu. Māja ir uzbūvēta uz metāla konstrukcijām, kas nozīmē, ka viesiem atpūta sākas aptuveni 3m virs zemes. Zem mājas ir iespēja uzlādēt elektro auto, kā arī pie mājas atrodas 24/7 silts džakuzi, kur baudīt dabas burvību un zvaigžņotās debesis. West House ir ne tikai unikāls mājas dizains, bet arī interjers. Interjers raksturo Baltijas jūras piekrastes un dabas klātesamību. Kā piemēram, oranžie toņi atspoguļo dzintaru, lielā griestu lampa tiek sasaistīta ar vilni, kas viegli rotē ap savu asi pie mazākās vēja plūsma. Lielie logi ļauj sajust dabas klātesamību telpā jebkurā gadalaikā. Neskatoties uz atrašanās vietu, kura atrodas pie dabas parka “Bernāti”, apkārtējā infrastruktūra ir sakārota, kas nozīmē, ka pie “West House” ir viegla un ērta piekļūšana, netālu atrodas kafejnīca “Dzintariņš”, kā arī labiekārtota pastaigu laipa.

Spied “Patīk” (Like) un dalies/share ar Latvijas Lauku foruma facebook.com orģinālo ierakstu, lai balsojums tiktu ieskaitīts. Balsot par dižprojektiem iespējams līdz 3. martam.

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content