9. decembris, 2021 – Aktualitātes

LEADER projekts “Sociālo pakalpojumu paplašināšana Grobiņas novadā”

Labdarības biedrība “Tabitas sirds” īsteno LEADER projektu “Sociālo pakalpojumu paplašināšana Grobiņas novadā” (Nr. 2020/AL13/8/A019.22.03/9) par kopējo summu 3678.83 Eur, no kuriem 15% ir biedrības līdzfinansējums.

Pateicoties piešķirtajam finansējumam, jaunajam biedrības noliktavas un izdales centram iegādāti pamatlīdzekļi, kas kalpos, lai sniegtu atbalstu grūtībās un krīzes situācijā nonākušajiem cilvēkiem. Iegādātas veļas mazgājamā mašīna, veļas žāvētājs, karstā ūdens sildītājs (boileris), kas turpmāk cilvēkiem, kuriem tas nepieciešams, dos iespēju nomazgāties un izmazgāt veļu bez maksas, sadarbība ar Dienvidkurzemes sociālo dienestu.

Iegādāta apģērbu tvaikošanas iekārta un universālais putekļu sūcējs, lai attīrītu un sagatavotu otrreizējai lietošanai ziedoto apģērbu un citas lietas. Kā arī, lai uzturētu noliktavas telpas un vidi sakoptu un patīkamu, kur iedzīvotāji nāk veikt brīvprātīgo darbu.

Iegādāts portatīvais dators un daudzfunkciju lāzerprinteris, lai nodrošinātu aktīvu biedrības darbu, saziņu, grāmatvedību, dokumentu sagatavošanu.

Paldies Lauku atbalsta dienestam un Liepājas rajona partnerībai par uzticēšanos, sadarbību un atbalstu!

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content