19. septembris, 2023 – Aktualitātes , Fotogalerijas

Ir aizvadīti krāšņie “Plekste – rudens karaliene” svētki

Sestdien aizvadīti krāšņie “Plekste – rudens karaliene” svētki. Pirms svētku atklāšanas, svinīgi atklājām Jūrmalciemā jauno ceļa posmu kopā ar pašvaldību pārstāvjiem kā arī vietējo zivsaimniecības uzņēmēju.
Lai popularizētu piekrasti un zvejnieku arodu, Liepājas rajona partnerība aicināja uz ģimenēm draudzīgiem svētkiem, kuru programmā bija zivju zupas un citu zivju ēdienu degustācija, zivju produktu tirgošana, vizināšanās ar karieti pa pludmali, radošās darbnīcas un daudz dažādu izklaides iespēju bērniem, kā arī konkursi un viktorīnas, Pāvilostas novadpētniecības muzejs 3D brilles, Ilze Vainovska mezglu siešanas meistarklases, Edgars Pohevičs — momentu foto kaste. Svētku koncertu atklāja Postfolk grupa Piemares kurši un dienas noslēgumā ar koncertu apmekletājus priecēja grupa Saldās sejas.
Mūzikālais pavadījums dienas laikā Izsauc Ballīti, skaņas tehniskais nodrošinājums Le Sound.

Paldies visiem kuri palidzēja, lai taptu šie svētki, īpašs paldies no mums Jūrmalciemā biedrībai “Valgums” kā arī Svētku pasaule kuri parūpējas par radošajām aktivitātēm visas dienas garumā.

Paldies visiem kuri apmeklēja svētkus, jūs bija ļoti daudz!

Pasākuma vadītājs: Liepājas teātra aktieris Kaspars Gods
Foto: Ingus Vrubļevskis un privātais arhīvs.

Pasākumu finansē: Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumā “Sadarbības pasākumi” projekta “Piekraste.Zivsaimniecība.Iespējas!”, projekta Nr. 23-00-F043.0442-000001 ietvaros.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content