23. oktobris, 2017 – Aktualitātes

Ielūgums piedalīties Kopienu nedēļas aktivitātēs

Turpinot stiprināt Latvijas lauku kopienu attīstības iniciatīvas un risināt kopienām aktuālos jautājumus, kas aktīvi tiek darīts daudzu gadu garumā, šogad turpinām 2013. gadā uzsākto tradīciju un Latvijas Lauku forums organizē reģionālās tikšanās visā Latvijā.

Aicinām arī Jūs piedalīties kādā no Kopienu nedēļas dienām, lai uzzinātu ko jaunu un iepazītos ar aktīviem kopienas cilvēkiem.

Lai gan šogad uzmanības centrā ir katrā lauku teritorijā sastopamie, visiem vietējiem iedzīvotājiem zināmie, pašdarbnieku kolektīvi, kuri ir ne tikai ļoti nozīmīga daļa Latvijas simtgades svinību realizēšanas, bet jau gadu desmitiem sniedz nenovērtējamu ieguldījumu reģionu attīstībā, demokrātijas spēcināšanā un kopienu spēcināšanā, arī Jūs esat laipni gaidīti pievienoties pasākumam!

Kopienu nedēļas tēma ir «Dalīšanās ekonomika», kurā kopā ar kolektīva dalībniekiem iepazīsimies ar šī modīgā termina praktisko pusi un kopīgi strādāsim ar risinājumiem un darbībām, kas sniegs papildus iespējas dalībniekiem un kopienai!

Reģistrācijas forma – http://ej.uz/2017KN

Lauku kopienu nedēļa 2017 notiks no 26. līdz 31. oktobrim un tās laikā viesosimies kopienās 5 dažādās Latvijas lauku teritorijās.

Nedēļas plāns:

  • 26. oktorbis, ceturtdiena – Jaunpils pils lielā zāle;
  • 27. oktorbis, piektdiena – Murmastienes tautas nams;
  • 28. oktorbis, sestdiena – Galēnu kultūras nams;
  • 29. oktorbis, svētdiena – Blīdenes kultūras nams;
  • 31. oktorbis, otrdiena – Vērgales kultūras nams.

unnamed (1)

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content