10. novembris, 2022 – Aktualitātes , Publicitāte

Ceļvedis biedrības “Liepājas rajona partnerība” teritorijas iepazīšanai

Izdevums tapis, apkopojot biedrības “Liepājas rajona partnerība” rīcībā esošo informāciju par Dienvidkurzemes novadā un Liepājas valstspilsētā īstenotajiem projektiem.

Izdevumam ir divas daļas. Pirmajā daļā iekļauta informācija par biedrību “Liepājas rajona partnerība”, aprakstot VRG teritoriju, uzdevumus, misiju un vērtības, dodot ieskatu pārraudzītajos fondos, teritorijas attīstībai piesaistītajam finansējumam, kā arī nelielu ieskatu teritorijā realizētajos projektos.

Otrajā daļā, lai atvieglotu Dienvidkurzemes novada un Liepājas valstspilsētas apceļotāju izvēli, ir apkopota informācija par biedrības “Liepājas rajona partnerība” teritorijā esošajām apskates, aktīvās atpūtas, ēdināšanas un nakšņošanas vietām, kas 2015.–2020. gada plānošanas periodā ar pārraudzīto fondu un VRG teritorijas attīstībai piesaistītā līdzfinansējumu atbalstu ieguvušas jaunu elpu.

Ceļvedī varat uzzināt par to, ko ir vērts aplūkot un izmēģināt, kur ir vērts iegriezties, lai nobaudītu gardu maltīti, kur iesakām nakšņot.

Lai izdodas piedzīvot Dienvidkurzemes novadu un Liepājas valstspilsētu!

Buklets ir apskatāms šeit.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content