Izdevums tapis, apkopojot biedrības “Liepājas rajona partnerība” rīcībā esošo informāciju par Dienvidkurzemes novadā un Liepājas valstspilsētā īstenotajiem projektiem.

Izdevumam ir divas daļas. Pirmajā daļā iekļauta informācija par biedrību “Liepājas rajona partnerība”, aprakstot VRG teritoriju, uzdevumus, misiju un vērtības, dodot ieskatu pārraudzītajos fondos, teritorijas attīstībai piesaistītajam finansējumam, kā arī nelielu ieskatu teritorijā realizētajos projektos.

Otrajā daļā, lai atvieglotu Dienvidkurzemes novada un Liepājas valstspilsētas apceļotāju izvēli, ir apkopota informācija par biedrības “Liepājas rajona partnerība” teritorijā esošajām apskates, aktīvās atpūtas, ēdināšanas un nakšņošanas vietām, kas 2015.–2020. gada plānošanas periodā ar pārraudzīto fondu un VRG teritorijas attīstībai piesaistītā līdzfinansējumu atbalstu ieguvušas jaunu elpu.

Ceļvedī varat uzzināt par to, ko ir vērts aplūkot un izmēģināt, kur ir vērts iegriezties, lai nobaudītu gardu maltīti, kur iesakām nakšņot.

Lai izdodas piedzīvot Dienvidkurzemes novadu un Liepājas valstspilsētu!

Buklets ir apskatāms šeit.

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content