25. oktobris, 2016 – Aktualitātes

Bezmaksas informatīvais seminārs par aktualitātēm zivsaimniecības nozarē

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļa kopā ar Liepājas rajona partnerību aicina uz bezmaksas informatīvo semināru par aktualitātēm zivsaimniecības nozarē.

Norises datums un laiks: ceturdiena, 2016. gada 3. novembris plkst. 10:00 (sākums). Reģistrēšanās sākot no plkst. 9:30.
Norises vieta: Atpūtas vieta “Jūrnieka ligzda”, “Pērkones jūrmala”, Nīcas pagasts, Nīcas novads.
Norises vieta kartē: https://goo.gl/maps/f8UkaNPnXAJ2

Semināra programma:

  • Normatīvo aktu prasībām zvejas produktu apstrādes uzņēmumiem un ražošanas uzņēmumiem mājas apstākļos. Aktualitātes par zvejas produktu marķēšanas jautājumiem. Lektors: Andris Vaiders, Pārtikas un veterinārā dienesta Pārtikas uzraudzības departamenta Dzīvnieku izcelsmes produktu ražošanas uzraudzības daļas vecākais eksperts.
  • Zvejas tiesību normatīvie akti, to praktiskais pielietojums. Plānotās izmaiņas, to ietekme uz zvejas tiesībām. Pašvaldību kompetence zivju resursu un zvejas tiesību pārvaldībā. Lektore: Inese Bārtule, Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta Zvejas pārvaldības un zivju resursu nodaļas vadītāja vietniece.
  • Eiropas zivsaimniecības uzņēmumu pozitīvā pieredze īstenojot ES projektus un Eiropas Zivsaimniecības reģionu tīkla (FARNET) būtība. Lektors: Aigars Laugalis, SIA “ERVILS” pārstāvis un Liepājas rajona partnerības padomes loceklis un pārstāvis FARNET.
  • Aktuāla informācija par Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) programmas ietvaros pieejamo atbalstu Liepājas rajona partnerības teritorijā esošo uzņēmēju attīstībai. Biežāk pieļautās kļūdas projektu iesniegumos.Lektore: Santa Brāle, Biedrības “Liepājas rajona partnerība” projektu koordinatore.

Iepriekš pieteikties var elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu saitē – https://goo.gl/forms/9tbPeMj4jqTusdhH3

Papildus informāciju un pieteikties var arī pie Alekseja Kačanova (tālr. 27843096; e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content