Biedrība “Latvijas Lauku forums” līdz 2024. gada 28. martam aicina Latvijas ciemus un kopienas lauku apvidos pieteikties atpazīstamības zīmei “VIEDAIS CIEMS 2024”. Viedais ciems ir kopiena, kas negaida, kad pārmaiņas notiks ar viņiem, bet rīkojas!

Iniciatīva tiek īstenota ar mērķi izcelt un spēcināt lauku kopienu labās prakses ceļā uz viedumu, daudzinot iedzīvotāju centienus aktīvākas un iesaistošākas kopienas dzīves veidošanā un inovatīvu risinājumu īstenošanā esošajiem izaicinājumiem.

Pretendēt uz atpazīstamības zīmi “VIEDAIS CIEMS 2024” ir aicināta ikviena Latvijas lauku aktīvā kopiena un ciems, aizpildot pieteikuma anketu līdz 2024. gada 28. martam

Lai iegūtu atpazīstamības zīmi “VIEDAIS CIEMS 2024”, tam ir jābūt kāda noteikta Latvijas reģiona kopienai, tam jābūt vienotam mērķim un nākotnes vīzijai, jāveido un jāievieš inovatīvus risinājumus sociālajā, tehnoloģiju vai uzņēmējdarbības jomā, kas palīdz virzīties uz mērķu sasniegšanu un visa ciema labklājību.

Kopienu pieteikumus izvērtēs ekspertu žūrija, kuru veido ministriju pārstāvji, digitalizācijas, dizaina domāšanas, vides ilgtspējas, līdzdalības, mārketinga un citu jomu eksperti, kā arī praktiķi no kopienām un vietējām rīcības grupām.

Atpazīstamas zīme “VIEDAIS CIEMS 2024” tiks pasniegta Latvijas Lauku foruma rīkotajā “Kopienu persilādē” 2024. gada 28. jūnijā.

Visa informācija par pieteikšanos un vērtēšanu biedrības “Latvijas Lauku forums” mājas lapā www.laukuforums.lv.

 “Liepājas rajona partnerības darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000002

logo-2024-kopa

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Copyright © 2024
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Partnerības mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika.
Piekrītu
Skip to content