9. augusts, 2016 – Aktualitātes

12. augusts – Starptautiskā Jaunatnes diena

Pasaulē tiek atzīmēta kopš 1999. gada ar mērķi izkopt jauniešu radošo darbību, radot jaunatnes dažādības attīstībai un kultūras sekmēšanai labvēlīgu vidi, kā arī veicinot jauniešu, jauniešu iniciatīvu grupu un jaunatnes organizāciju projektu realizēšanu kultūras jomā. UNESCO LNK atbalsta jauniešu radošo darbību, īstenojot dažādus jauniešu projektus, apmācības un aizstāvot jauniešu klātbūtni un iesaisti kultūras izpausmju daudzveidības veicināšanā un kultūras industriju attīstībā, kvalitatības izglītības veicināšanā un spējīgas zināšanu sabiedrības attīstībā Latvijā.
Šī gada tēma ir “Jauniešu migrācija: virzot attīstību”.

Šī tēma ir kā globāls aicinājums iedrošināt jauniešus visa pasaulē svinēt Jaunatnes dienu, īpaši izceļot jauniešu migrācijas jautājumu. Starptautiskās Jaunatnes dienas ietvaros tiks publicēts 2013. gada Pasaules Jaunatnes ziņojums, kas ir globāls aicinājums uz rīcību jauniešiem, kā arī citiem iesaistītajiem visā pasaulē, mudinot attīstīt partnerības kopā ar jauniešiem un jauniešu labā, lai pasauli padarītu vēl labāku. http://undesadspd.org/Youth/InternationalYouthDay/2013.aspx

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000021.

logo_ELFLA_EJZF_leja

Copyright © 2021
biedrība "Liepājas rajona partnerība"

Skip to content