Bezmaksas informatīvais seminārs par aktualitātēm zivsaimniecības nozarē

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļa kopā ar Liepājas rajona partnerību aicina uz bezmaksas informatīvo semināru par aktualitātēm zivsaimniecības nozarē.

Norises datums un laiks: ceturdiena, 2016. gada 3. novembris plkst. 10:00 (sākums). Reģistrēšanās sākot no plkst. 9:30.
Norises vieta: Atpūtas vieta “Jūrnieka ligzda”, “Pērkones jūrmala”, Nīcas pagasts, Nīcas novads.
Norises vieta kartē: https://goo.gl/maps/f8UkaNPnXAJ2

Semināra programma:

  • Normatīvo aktu prasībām zvejas produktu apstrādes uzņēmumiem un ražošanas uzņēmumiem mājas apstākļos. Aktualitātes par zvejas produktu marķēšanas jautājumiem. Lektors: Andris Vaiders, Pārtikas un veterinārā dienesta Pārtikas uzraudzības departamenta Dzīvnieku izcelsmes produktu ražošanas uzraudzības daļas vecākais eksperts.
  • Zvejas tiesību normatīvie akti, to praktiskais pielietojums. Plānotās izmaiņas, to ietekme uz zvejas tiesībām. Pašvaldību kompetence zivju resursu un zvejas tiesību pārvaldībā. Lektore: Inese Bārtule, Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta Zvejas pārvaldības un zivju resursu nodaļas vadītāja vietniece.
  • Eiropas zivsaimniecības uzņēmumu pozitīvā pieredze īstenojot ES projektus un Eiropas Zivsaimniecības reģionu tīkla (FARNET) būtība. Lektors: Aigars Laugalis, SIA “ERVILS” pārstāvis un Liepājas rajona partnerības padomes loceklis un pārstāvis FARNET.
  • Aktuāla informācija par Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) programmas ietvaros pieejamo atbalstu Liepājas rajona partnerības teritorijā esošo uzņēmēju attīstībai. Biežāk pieļautās kļūdas projektu iesniegumos.Lektore: Santa Brāle, Biedrības “Liepājas rajona partnerība” projektu koordinatore.

Iepriekš pieteikties var elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu saitē – https://goo.gl/forms/9tbPeMj4jqTusdhH3

Papildus informāciju un pieteikties var arī pie Alekseja Kačanova (tālr. 27843096; e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).


Lasīt visu

Seminārs Liepājas rajona novadu darba devējiem, pašvaldībām un sadarbības partneriem

2016.gada 19.oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiāle sadarbībā ar biedrību “Liepājas rajona partnerība” rīko semināru Liepājas rajona novadu darba devējiem, pašvaldībām un sadarbības partneriem.

Uzaicinām Jūs piedalīties seminārā un izmantot tā iespējas.

Seminārā Jums būs iespēja uzzināt par NVA pakalpojumiem darba devējiem un iespējām iesaistīties NVA projektos saņemot valsts finansiālu atbalstu, kā arī par Liepājas rajona partnerības un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra pakalpojumiem un pieejamajām programmām.

  • Norises vieta: Liepājas rajona partnerības telpas, Krasta iela 12 (2. stāvā), Grobiņa, no plkst.11:00 līdz 14:30.
  • Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS! Pasākuma dalībniekiem tiks nodrošināta kafijas pauze.
  • Lūdzam apstiprināt savu dalību pasākumā, līdz 14.oktobrim nosūtot e-pastu NVA Liepājas filiāles nodarbinātības organizatorei sadarbībā ar darba devējiem Lindai Segliņai: Linda.Seglina@nva.gov.lv

Semināra darba kārtība.


Lasīt visu

Informatīvā tikšanās par apmācību „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”

2016. gada 30. septembrī plkst. 10:00 (līdz plkst. 12:30) Grobiņā Liepājas rajona partnerības telpās (Krasta iela 12, Grobiņa) notiks informatīvā tikšanās par SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļas Valsts Lauku tīkla ietvaros plānoto piecu dienu apmācību “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”.


Lasīt visu

12. augusts – Starptautiskā Jaunatnes diena

jaunatnes_diena

Pasaulē tiek atzīmēta kopš 1999. gada ar mērķi izkopt jauniešu radošo darbību, radot jaunatnes dažādības attīstībai un kultūras sekmēšanai labvēlīgu vidi, kā arī veicinot jauniešu, jauniešu iniciatīvu grupu un jaunatnes organizāciju projektu realizēšanu kultūras jomā. UNESCO LNK atbalsta jauniešu radošo darbību, īstenojot dažādus jauniešu projektus, apmācības un aizstāvot jauniešu klātbūtni un iesaisti kultūras izpausmju daudzveidības veicināšanā un kultūras industriju attīstībā, kvalitatības izglītības veicināšanā un spējīgas zināšanu sabiedrības attīstībā Latvijā.
Šī gada tēma ir “Jauniešu migrācija: virzot attīstību”.


Lasīt visu